Pogrzeb misjonarza o. Przemysława W. Konkela OFM

W nocy 21 czerwca 2010 r.o godz.3:30 na oddziale Intensywnej Terapii w Ostródzie odszedł do Pana o. Przemysław W. Konkel OFM. Jego posługa kapłańska w Miłakowie polegała na głoszeniu misji i rekolekcji ludowych. W parafii w Miłakowie posługiwał jako opiekun Róż Żywego Różańca, spowiednik i kaznodzieja. Odwiedzał chorych z posługą sakramentalną w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Niech Boże Miłosierdzie będzie największą nagrodą i zapłatą za jego posługę w naszej parafii i klasztorze. Dnia 23 czerwca w Miłakowie odbyła się msza św. pogrzebowa, której przewodniczył Jego Ekscelencja - biskup Pomocniczy Archidiecezji Warmińskiej ks. bp. Jacek Jezierski. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

niedziela,
21 października 2018